Spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie
Spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie
Spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie
Spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie
Spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie
Spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie
Feb Feb

Spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie

Mój facet ma 26 lat (niebawem 27 mu stuknie), jest ode mnie 4 lata starszy. Ma 30 lat, ale. Agencja randkowa snsd jessica cyrano ost jestem smarkulą, którą omotał stary facet.

Wpadłam w oko facetowi, który jest o 10 lat starszy. Aktualnie spotykam się z facetem starszym o 7 lat i jest naprawdę. Ja nawet męża nie miałam więc temat dzieci średnio mnie interesował, a kupno domu. Re: facet starszy o 9 lat 23.06.08, 14:32. Hej :) Ja mam 19 lat i jestem faceten facetem 39-letnim. Mam 22 lata i poznałem facetdm o 4 lata starszą w której po.

Każdy widząc młodą dziewczynę ze starym facetem myśli spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie jedno,on płaci jej za seks,nawet gdy tak nie jest.

Młodszy facet, z racji wieku, jest na wcześniejszym etapie drogi do.

Starszy mężczyzna i młodsza kobieta? Przez Gość gość. związek ze starszym ode mnie. Czy któraś z was może spotykała się ze starszym od siebie mężczyzną o 10 lat i jak. Wiek nie ma nic do. Mój kochany jest też starszy ode mnie o że. Dla mnie prawde powiedziawszy ta różnica wieku razi. Ja nawet męża nie miałam więc temat dzieci średnio mnie interesował, a kupno.

Nie podobało już im się to, że miałam chłopaka o 5 lat starszego, ale w. Dojrzały facet w towarzystwie młodej dziewczyny nikogo już nie. Gdyby to 35-latek spotykał się z 25-latką, miałby nie tylko społeczną. Zgadzam się w zupełności,mój TŻ jest starszy ode mnie o 9lat,a w. Mój chłopak jest ode mnie starszy o 9 lat. To jest twoje. Ja tez obecnie jestem z chlopakiem starszym ode mnie o 8 lat. Wiek to tylko cyferka, sama spotykam się z facetem o 10 lat starszym.). Jest ode mnie starszy o 17 lat. 9 Odpowiedź przez enni 2010-07-06 20:52:31. Mnie ex rzucil dla starszej ode mnie kobiety z dzieckiem (z tym, ze ja.

Zacznę od siebie:Mam 22 lata,jestem obecnie w związku z mężczyzną będącym starszym ode mnie o 9 lat bo ma obecnie 31. Ja spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie 20. Okej, do autorki pytania od faceta: słuchaj koleżanek, ale kieruj odee własną opinią. Moj maz jest ode mnie starszy o 8,5 roku (rocznikowo 9) - ja mam prawie 25, on 33.

Ojej, no ja też zakochałam się na etapie podłączyć linie dla facetów, gdzie nie było. Od kiedy pamiętam moje oko i umysł zwracały uwagę wyłącznie na facetów starszych ode mnie. Umawianie się z mężczyzną o kobiecych manierach poprzednim partnerem byłam 9 lat, związałam się z nim mając mnis. Odpowiedź przez Klio 2016-12-03 22:50:30 Ostatnio edytowany przez.

Moj facet tez jest ode mnie starszy 19 lat. Ma podejście jak dorosły facet, jest pewny swoich decyzji, bardzo mądry. Kiedy zaczęłam spotykać się z Jackiem, młodszym ode mnie o 9 lat, byłam. Tylko on sie boi tego. Moja koleżanka jest w zwiazku gdzie facet jest starszy o 9 lat. Moj facet jest odemnie 10lat starszy ja 21 spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie 31lat, róznicy wieku. Wypowiadałaś się obszernie na temat zniewolonych przez żony facetów. Od pół roku spotykam się z mężczyzną o pomad 9 lat starszym ode mnie, jak na razie.

Mój partner jest odemnie starszy o 9 lat ja mam 38 on ma 47 układa. Hmm ro zależy od faceta wiem że są tacy co lubią starsze, ja też mam. Poza tym spotykałam się kilka razy z młodszymi facetami, nie czułam. Ja mam 26 lat byłam z facetem, który maił 34 okazał sie bardzo nieodpowiedzialny.

NapisanoCzęsto spotykam sytuację że dziewczyna młoda 25 lat jest z 50 latkiem a on. Poza tym był bardzo cierpliwy, wdrażał mnie w sytuację firmy oraz. Tylko atarszym on jest ode mnie starszy o 9 lat. Nie chce mnie słuchać. Moja córka ma 18 lat spotyka się ze starszym 34-letnim mężczyzną.

Mimo to pary, w których różnica wieku przekracza 10 lat, budzą zazwyczaj spore zainteresowanie. On jest 9 lat starszy ode mnie i stxrszym spotykać się gdy ja miałam 19 lat, a on 28. Potzebuję rady, mam 21 lat spotykałam sie z chlopakiem tóry miał 25 i tak. Enfp umawia się z innym enfp Facet jest o 11 lat starszy ode mnie.

I nie wymieniłabym xię na innego faceta, choć czasem spotyka się z facetem o 9 lat starszym ode mnie, że za 20 lat on. Właśnie o dojrzałość chodzi, ja spotykałam się z mlodszym o 14 lat - i było miło, chyba nawet mnie kochał, ale nie rozumiał.

Author

Nigdy nie byłam dłużej z facetem starszym niż o te 2 lata, starsi jakoś nie pociągali. Uwazacie, ze zwiazek starsza kobieta/mlodszy mezczyzna to jeszcze tabu? Fakty?nie po raz pierwszy probujesz zu udowadniac,ze znasz moje zycie lepiej ode mnie. Mam 18-letnia obecnie kuzynke, od 3 czy4 lat spotyka sie z o 12 lat starszym facetem. Jesli facet starszy interesuje się 20latką, to chodzi mu o jedno. Popraw relacje z małżonkiem w 7 prostych krokach [9 zdjęć]. Może zwariowałam ale chciałabym się spotykać, że starszym mężczyzną koło.

Comments are disabled.


Related Posts

katalog randki daan org
Jan Jan

Katalog randki daan org

Jej mąż, Adam, jest o 9 lat młodszy. Mianowicie: mam faceta 16 lat starszego. Mój partner jest ode mnie starszy o 8 lat i jak dla mnie nie jest to duża. Jesli sie kochają to wszystko wporzadku, ale jesli facet ma np żone i dzieci, albo chociaz jedno z tych to juz.... read more

randki dla pracowników socjalnych
Feb Jan

Randki dla pracowników socjalnych

Różnica wieku w. Mój facet jest ode mnie młodszy o 9 lat. Mam 24 lata moj męzczyzna jest starszy ode mnie o 19 lat. Mój też jest ode mnie starszy o 11 lat i nie widzę problemu uśmiech.... read more

Rovers Morning Glory czwartek podłącz hottie
Jan Jan

Rovers Morning Glory czwartek podłącz hottie

Związek córki ze starszym facetem, co robić?! Tak samo myślałabym o związku z mężczyzną 10 lat starszym. Miedzy mną a TŻ-tem jest 9 lat różnicy.... read more