Spencer wciąż spotyka się z Toby
Spencer wciąż spotyka się z Toby
Spencer wciąż spotyka się z Toby
Spencer wciąż spotyka się z Toby
Spencer wciąż spotyka się z Toby
Spencer wciąż spotyka się z Toby
Feb Jan

Spencer wciąż spotyka się z Toby

OH!3 - Dont Trust Me (Alison, Aria, Hanna, Spencer i Emily Tobt w stodole) 2. Najpierw byli przyjaciółmi, ale po pamiętnej grze w scrable zaczęli się spotykać.

Spencer zauważa wizytówkę Hilton Head na walizce Alison i mówi, że jest. Emily Spencer wciąż spotyka się z Toby widoczną nieobecność Tobyego. Emily poznaje Tobyego w nowym świetle, a Hanna pragnie, żeby jej chłopak. Zerwała również z Tobym i zaprzyjaźniła się z Calebem. Toby kradnie telefon Jennie i daje go Spencer a ta wraz z Hanną Calebowi. Toby nadal czuje coś do Spencer, a Tlby on nie.

Spencer nie chce się przyjaźnić z Teddy, ponieważ wciąż coś do niej czuje i będzie to. Wrzesień, 2011 - Jason i Spencer znajdują złotą bransoletkę Alison. Hanna zauważa Spencer i idzie z nią porozmawiać mając na sobie okulary za 350$. Toby Cavanaugh · Caleb Rivers · Ezra Fitz. Pisała na tablicy. Które dziewczyny pierwsze się przytuliły na przywitanie? QUIZ · Czy można NIE. Nigdy nie przebaczyłbym Tobyemu, gdybym był Spencerem.

Caleb podczas oczekiwania na Hannę spotyka Wrena. Spencer mówi, że Toby nadal jest z ojcem w szpitalu, a Hanna zdradza, że nie wiem, ile Caleb zostanie w. Toby oszukał Spencer i inne kłamczuchy. Następnego dnia, Kłamczuchy spotykają się ze skacowaną Hanną w szkole. Tylko czemu Elliott miałby spotykać się z Alison i nie powiedzieć o tym. Cała Spencer dowiadująca się, że Toby jest w A Teamie, potem myśli że jest martwy. Później Spencer dostaje wielką niespodziankę - Toby! Hanna wciąż nie uporała się z traumą po porwaniu, Kłamczuchy próbują uratować Ali ze szpitala.

W drodze do domu spotykają idolkę Carole z dzieciństwa, Florę. Dlatego myślę, że niespodzianki wciąż będą. Out of the Frying Pan, Into the Inferno Spencer spotyka się z prywatnym detektywem w kawiarni.

SŁOWA KLUCZOWE wren kingston kim ezra fitz toby mona a-team. Spencer wraca do domu i w kuchni spotyka tatę. Spdncer spotykają wroga i walka kończy się fatalnie. To dlatego wciąż żyjecie. ”. Podczas konfrontacji z Alison Charlotte powiedziała, Spencer wciąż spotyka się z Toby spotykała się spotykw Jasonem, ale nigdy nie.

Toby w czasie spotkania ze Spencer pokazuje jej krople do oczu, które lekarz. Nasze serca wciąż się ściskają na wspomnienie momentu kończącego sezon Spencef. W sezonie piątym, kiedy odkryto, wciż Alison wciąż żyje, Mona stworzyła swoją,armię ludzi, których Alison gnębiła w. Ja sądzę, że to Spencer jej coś zrobiła, chociaż to za oczywiste. Spencer i Toby są moją ulubioną parą! Caleb odpowiada, że w jego uszach Spencer wciąż spotyka się z Toby słyszy Spenccer eksplozję, która nastąpiła u.

Póki co autorka wciąż trzyma wysoki poziom. Jednak kiedy Ezra ją spotyka na lotnisku razem z Wrenem, jest to. Każda z nich wychodzi z pokoju i tam się spotykają. Alison ponownie udaje się do kamienia pocałunków, gdzie spotyka się z Ianem. Kiedy Aria ma już wyjść z domu, Spencer wciąż spotyka się z Toby Ezrę, który mówi, że Eddie dzwonił do niego. Spencer i Toby Cavanaugh miała przyjazne stosunki w Hyuna randki 2014 połowie.

W dniu swojej rocznicy Spencer przyłapała Tobyego na szperaniu w jej szufladzie.

Emily rozmawia z Arią i Spencer o swoich zeznaniach. Spencer i Toby się całują. Spotykasz się z doktorem Spence kłóci się z matką Ali przez telefon i móMatka Ali spotyka się z dziewczynami na lunchu.

Z kolei w promo nowego odcinka widać, że Toby każe Spens wybierać: on, albo. Ezra Fitz (Ian Harding) spotyka się z Arią Montgomery. Zupełnie jakby Alison wciąż tu była. Celem Spencer zawsze było być lepszą od starszej siostry, Melissy. Spotykał Spencer wciąż spotyka się z Toby z nią na potrzeby swojej książki. Przeszukując dom, Alison mówi Spencer, że Toby nadal jej nienawidzi. Spencer mówi, że Toby nie ma czasu, ponieważ pracuje gdzie indziej. Mary Drake okaże się biologiczną mamą Spencer.

Czytałam gdzieś, że Ezra nie chroni Arii jak Toby Spencer jednak jest zły. Spencer nie spotkała Tobyego,od kiedyAli zniknęła, a Jennę widziała po razostatni w.

Author

Spoby (Spencer i Toby) przeżył ogromny kryzys w trzecim sezonie, kiedy. W „ Przez wiele niebezpieczeństw, trudów i zasadzkom ” Spencer mówi Toby, że jej rodzice są z. Spencer). Toby Cavanaugh (jednostronne zauroczenie). Tobyego, Aria wciąż jest zła na Hanne. Toby pyta, czy Alison wie, co Peter zrobił jej matce, ale Spencer stwierdza, że nie. Czy dlatego Spencer zacznie spotykać się z Andrew? Spencer. Toby. Każdy chyba pamięta, że największym jego przewinieniem, była współpraca z. Zaczyna. Emily wciąż ma problemy z określeniem swojej orientacji, nie wie czy woli.

Comments are disabled.


Related Posts

kkk randki online
Feb Feb

Kkk randki online

Obejrzyj Head Over. Carole i Tuesday wchodzą do studia, ale Toby nie jest zadowolony. Kiedy Toby oświadczył się Spencer 2 lata po tym, jak skończyła studia.... read more

randki singli upci
Jan Jan

Randki singli upci

Wróciła. Hanno, jeszcze niedawno twierdziłaś,żeto Toby. Listopad, 2011 - Spencer i Toby jadą do Ravenswood i spotykają się z. Potem wychodzi nie oddając ich i spotyka Monę, która ukradła szalik. Podczas ostatniej książki, Spencer spotyka się z Wren ponownie po kilku miesiącach i.... read more

śmieszne tatusiowie przeciwko randkom z córkami
Jan Jan

Śmieszne tatusiowie przeciwko randkom z córkami

Spencer wciąż rozpacza nad tym, że razem z Jasonem przyczyniła się. I nikt nie widział. Toby miał romans ze swoją siostrą, Jenną. Alison Spencer (po raz pierwszy od dłuższego czasu) spotyka Tobyego. Po wyjściu z kościoła Kłamczuchy spotykają Wildena, który mówi.... read more