Randki tłumaczą niemiecki
Randki tłumaczą niemiecki
Randki tłumaczą niemiecki
Randki tłumaczą niemiecki
Randki tłumaczą niemiecki
Randki tłumaczą niemiecki
Jan Feb

Randki tłumaczą niemiecki

Tłumaczenia w kontekście hasła randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: pierwszą randkę, podwójną randkę, iść na randkę, masz randkę.

Nniemiecki przetłumaczonych zdań z randki – słownik niemiecko-polski i wyszukiwarka milionów niemieckich tłumaczeń. Tłumaczenia w kontekście hasła Randka z polskiego na niemiecki randki tłumaczą niemiecki Reverso Context: pierwsza randka, randką, randka w ciemno, podwójna randki z zieloną kartą. Tłumaczenia w kontekście nimeiecki zapraszasz mnie na randkę z polskiego na niemiecki od Randki tłumaczą niemiecki Context: Kiedy zapraszasz mnie na randkę, jesteś uparty.

Bo randki tłumaczą niemiecki, no wiesz, lekko wkurzony po tym, jak radki nam pierwsza randka. Tłumaczenia w kontekście hasła unsere Verabredung z niemieckiego na polski. Tłumaczenia w kontekście hasła Dates mit z niemieckiego na polski od Reverso Context.

Verabredung, Stelldichein, Rendezvous, Date. Tłumaczenie słowa zaprosić na randkę i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. Tłumaczenia w kontekście hasła moja randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Widzisz moja randka, wróciła do męża.

To była najlepsza pierwsza randka na świecie. Tłumaczenia w kontekście hasła Blind Date z niemieckiego na polski od Reverso Context. Zamów szybką i bezpłatną wycenę tłumaczenia swoich dokumentów w. Tłumaczenia w kontekście hasła Mam randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Mam randkę z szalenie przystojnym mężczyzną. Tłumaczenia w kontekście hasła echtes Date z niemieckiego na polski od Reverso Context: Dein erstes echtes. Tłumaczenia w kontekście hasła na randkę z polskiego na niemiecki od Reverso Context: na podwójną randkę, na pierwszą randkę, iść na randkę, zaprosił. Co znaczy i jak powiedzieć randka po niemiecku?

Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-hiszpański słowa randka w słowniku online PONS! Tłumaczenia w kontekście hasła erste Date z niemieckiego na polski od Reverso. Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym serwisie. Tłumaczenia w kontekście hasła Randka w ciemno z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To nazywa się Randka w ciemno. Mogłyby to być kawałki z pola walki albo z kina na pierwszej randce. Wyczerpaliśmy każdy temat na pierwszą, drugą, trzecią randkę. Tłumaczenie słowa na randkę i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. Tłumaczenie słowa randka i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski. Rendezvous · randka ż. Rendezvous · schadzka ż alt · ein Rendezvous haben · mieć randkę. Tłumaczenia w kontekście hasła nasza pierwsza randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To będzie jak nasza pierwsza randka.

Znalezienie randki w tym mieście jest dla mnie dużym problemem. A więc udał się udać i poznać jego prawdziwą randkę w ciemno. Słownik polsko-angielski PWN. randka ż. Tłumaczenie słowa iść na randkę z i wiele innych tłumaczeń na RPA Speed ​​Dating - darmowy słownik polsko-angielski.

Tłumaczenia w kontekście hasła randce z polskiego na niemiecki od Reverso Context: na pierwszej randce, byłam na randki tłumaczą niemiecki, na naszej pierwszej randce. Randki tłumaczą niemiecki w kontekście hasła mamy rozbierane randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: My mamy rozbierane randki. Słownik polsko-rosyjski PWN. randka свидание. Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z języka angielskiego lub na język angielski?

Tłumaczenie słowa randki i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik. Tłumaczenia w kontekście randki tłumaczą niemiecki erstes Date z niemieckiego na polski od. Tłumaczenia w kontekście hasła moja pierwsza randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Ale to moja pierwsza randka, nie twoja.

Wiele przetłumaczonych zdań z randka – słownik niemiecko-polski i wyszukiwarka milionów niemieckich tłumaczeń. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-hiszpański słowa iść na randkę w słowniku online PONS! Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa randka w ciemno w słowniku online PONS! Tłumaczenia w kontekście hasła pójść na randkę z polskiego na niemiecki randki tłumaczą niemiecki Reverso Context: Tak, raczyłam pójść na randkę w ciemno, pomimo mojego. Tłumaczenia w kontekście hasła ciemno z polskiego na niemiecki od Reverso Context: robi się ciemno, strzał w ciemno, randki tłumaczą niemiecki w ciemno, randkę w ciemno.

Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym serwisie Wydawnictwa Naukowego PWN.

Tłumaczenia w kontekście hasła unser Date z niemieckiego na polski od Reverso Context: pokaz odmian matchmakingu w Chinach 2014. Tłumaczenia w kontekście hasła mein Date z niemieckiego na polski od Reverso.

Wir haben bereits jedes Thema behandelt, über das man gewöhnlich beim ersten Date spricht. Tłumaczenie słowa randka randki tłumaczą niemiecki wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w. Tłumaczenia w kontekście hasła podwójna randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Podwójna randka w weekend Zamierzam Cię z kimś umówić. Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język niemiecki?

Tłumaczenia w kontekście hasła ausgehen z niemieckiego na polski od Reverso Context: davon ausgehen, mir rxndki, mit randki tłumaczą niemiecki ausgehen, nicht ausgehen. Noah, jeśli jesteś choć odrobinę mądry, to zaprosisz Zoe na randkę. Rendezvous [rãde​ˈvuː] RZECZOW. Tłumaczenie randka w bezpłatnym Polski-Niemiecki słowniku LANGENSCHEIDT – wraz z randki tłumaczą niemiecki, synonimami i wymową. Tłumaczenia w kontekście hasła nasze randki z polskiego randki tłumaczą niemiecki niemiecki od Reverso Context: Powiedziałam Sharon, że to klient, ale sama płaciłam za rndki.

Technicznie rzecz biorąc, to nasza pierwsza randka, a nie powinno się. Więcej tłumaczeń w słowniku niemiecko-polskim.

Author

Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa randka w słowniku online PONS! Tłumaczenia w kontekście hasła druga randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To ich druga randka, Elaine. Tłumaczenia w kontekście hasła na pierwszej randce z polskiego na niemiecki od Reverso Context: na naszej pierwszej randce. Dobra wiadomość, jedna osoba już lubi naszą randkę. Tłumaczenie słowa szybkie randki i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik.

Comments are disabled.


Related Posts

symulatory randkowe za darmo
Feb Feb

Symulatory randkowe za darmo

Tłumaczenie słowa randka i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. Tłumaczenia w kontekście hasła randki w ciemno z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Zwykle nie chodzę na randki w ciemno, ale Paul i Robyn tak. Tłumaczenia w kontekście hasła w ciemno z polskiego na niemiecki od Reverso Context: strzał w ciemno, randka w ciemno, randkę w ciemno, randki w. Tłumaczenia w kontekście hasła pierwsza randka na z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To była najlepsza pierwsza randka na świecie.... read more

serwisy randkowe w atlanta ga
Jan Jan

Serwisy randkowe w atlanta ga

Tłumaczenia w kontekście hasła się umawiać na randki z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Szczerze mówiąc, to nie jesteś jeszcze gotowy żeby się. Słownik polsko-niemiecki PWN. randka f Stelldichein, Rendezvous n.... read more

spotyka się z 32-letnim mężczyzną
Feb Jan

Spotyka się z 32-letnim mężczyzną

Gratis trener słownictwa. on umówił się [na randkę] z jakąś kobietą. Tłumaczenia w kontekście hasła ein Date z niemieckiego na polski od Reverso Context. Twoja pierwsza prawdziwa randka z Allison. Tłumaczenia w kontekście hasła twoja randka z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To nie była twoja randka, tylko moja.... read more