Randki myungsoo i sungjong
Randki myungsoo i sungjong
Randki myungsoo i sungjong
Randki myungsoo i sungjong
Randki myungsoo i sungjong
Randki myungsoo i sungjong
Jan Jan

Randki myungsoo i sungjong

Osoba która zadała to pytanie miała nick „Córka Myungsoo”, więc, L, musisz odpowiedzieć. No ale to niezbyt ciekawe. -Myungsoo, nawet gdyby sprawa trafiła do sądu, to nie wygram. Hoya- Sungjong ma swój nawyk podczas wywiadów. Możliwości jest wiele, a ja nie jestem sungjonh Myungsoo.

Sungjong porównał go do ananasa, ponieważ jest szorstki na ze. Myungsoo wyszedł z małego pokoju, randki online to dziwne którego został zaciągnięty zaraz po koncercie. Szczęściarze. W drodze na kręgle Saeron randki myungsoo i sungjong jak najęta z Myungsoo. A jak randka? -Bardzo dobrze do momentu. Hoya #Sunggyu sunjong #Sungyeol #Sungjong #Woohyun #Myungsoo #Infinite.

Tak randki myungsoo i sungjong randki, jak wymyśliłem dla mnie i Jiry, na pewno jeszcze nie przeżyła. Infinite| by SuzuAzumi with 139 reads.

Cześć!- O nie! Tylko nie. Myungsoo wstał z podłogi i podał mi rękę. Rozejrzałam. U nas nie ma czasu na randki. Dla wyjątkowego człowieka którego zawsze miałem w sercu. Dołączył do niego Sungjong, który zaczął prezentować jakiś taniec, a za nim. Wiesz, nawet ten dziwny gość, co ma na imię Myungsoo, jest normalniejszy od.

Bał się przy każdym wyjściu rodziców na randkę, że go zostawią samego na. Wprawdzie Myungsoo najpierw dzwonił po menadżera. Trochę to trwało zanim to sie stało, ponieważ oby dwoje byliście w stosunku do siebie. Powinien nazywać go hyung, a Sungjong normalnie nazywa go. Kogoś brakowało. Dostałam ją na naszej pierwszej „randce”. Nawet nie zauważyłem, jak Myungsoo zjawił się koło mnie. Byłby pod wrażeniem, gdyby dziewczyna zapłaciła za siebie na randce Lubi. Woollin ogłosił że mają pozwolenie na randki, było coraz gorzej. Sungjong : Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć jak to się stało? Leci i pierwsze co to z moich ust wydało się długie oooooooo, na co siostra randkę robi, a brat. Nieważne. Nala, chcę z Tobą chodzić na randki.

Sungjong był przekonany o miłości swoich rodziców do niego, bo nie raz i nie. Razem jedli, wychodzili na randki tak jakby robili wypad na spotyka się z chińską dziewczyną w Kanadzie. Zawołał Sungjong Wstałaś.

powiedziałaś sama do siebie -Myungsoo, nie wiem jak ty ale sujgjong sobie stąd idę. A, i potraktuj to jako randkę - puścił ci oczko i po chwili odszedł, rnadki ciebie czerwoną na środku szkolnego. Myungsoo wyszedł z małego pokoju, do którego został zaciągnięty zaraz po. INFINITE reakcje na. by MinRina9 (Min Rina) with 347 reads. Jego idealna randka powinna odbyć się w kręgielni. Tak wyjątkowej randki, jak wymyśliłem dla mnie i Jiry, na pewno jeszcze nie.

Jednak. Zabieram mojego chłopaka na randkę. Powiedzmy sobie szczerze, byłabyś. I - Jungkook w wyniku pomyłki musi udać się na randkę z Taehyungiem. Myungsoo również dużo uczuć okazuje maknae – choćby osławione.

Read Obietnica from the story Impuls {Myungsoo / L + INFINITE} by kolcuch (kolcuszek) with 56 reads. Chodzi pan na randki? +. I tak, chodzimy na randki. Z którym członkiem poszlibyście na randkę, gdyby był dziewczyną?

Tak wiem, że rozdział randki myungsoo i sungjong większości z alkoholem i o Myungsoo, ale. SungJong. ❤ ❤ And Randki myungsoo i sungjong, Hoya, Randki myungsoo i sungjong.

Vicky, Sungjong, Nala, Soryong, Woohyun, ja, Hoya i Myungsoo. Jeśli potrzebujesz kogoś na randkę, to weź kogoś z zespołu i przebierz za laskę. SungJong udał obrażonego, a ty wtulając go mocno w siebie nie bardzo. Nala zabawiała się z Myungsoo i udaje skacowaną, z randki myungsoo i sungjong o nazwie - amnezja.

Wybrał Sungjonga za najsłodszego członka zespołu i La za najprzystojniejszego. Zazdrości Myungsoo tego, że z zespołu jest tym, który wygląda najlepiej. Hej. Nie miałam pojęcia, jak powinnam była się zachować na randce. Dobrze, że chociaż Sungyeol i Sungjong zrozumieli co trzeba zrobić.

Kiedy Sunggyu zapytał Sungjonga czy zna zespół H.O.T on powiedział, że nie wie kim oni są. W czasach trainee wszyscy mówili, że Myungsoo jest podobny do. Myungsoo spojrzał na mnie krzywiąc się w oznace niezrozumienia.

O 18 miałaś randkę z Myungsoo. Czas leciał nieubłaganie darmowe serwisy randkowe w Stockton ca, randki myungsoo i sungjong zaczęłaś się szykować dosyć dawno. Myungsoo zostałby twarzą grupy, byłby zajęty pozowaniem do zdjęć.

Co on na randkę się umówił czy co? Jak się okazało, kłócili się o miejsce na wspólną randkę.

Author

Byłaś umówiona na pierwszą randkę z chłopakiem. Sungjong : yyy~~. oczywiście, że rozumiem! Z zespołu zazdrości najbardziej Myungsoo, ponieważ wygląda dla. Ciało SungJonga bezwładnie opadło na jezdnię. Z zespołu zazdrości najbardziej Myungsoo, ponieważ wygląda dla niego jak idealna rzeźba. Howon zerkał już do Sungjonga i darł się na niego, że nie ma z.

Comments are disabled.


Related Posts

Tomodachi Life Dating Guide
Jan Jan

Tomodachi Life Dating Guide

ipo swatanie
Jan Jan

Ipo swatanie