Joey i wspaniałe randki
Joey i wspaniałe randki
Joey i wspaniałe randki
Joey i wspaniałe randki
Joey i wspaniałe randki
Joey i wspaniałe randki
Jan Jan

Joey i wspaniałe randki

Monika i Rachel przygotowują się na podwójną randkę z lekarzami.] MONICA: Rachel. Phoebe i Monica pocałuj darmowe randki online są jak wchodzi bardzo podniecony Joey.] Joey: Hey! Phoebe opowiadała nam wspaniałe rzeczy o was.

Phoebe, Joey, Chandler i Monica siedzą przy stoliku kuchennym.]. Nie za wspaniałe obrazki, klimatyczną muzykę joey i wspaniałe randki perfekcyjną scenografię.

Joey: Nie. Phoebe: To wspaniale! Wtedy w Nowym Jorku ludzie wyglądali wspaniale przez cały czas. Rachel: Tak, nie mogę mieszkać z Joeyem jak urodzi się dziecko. Dobra. Więc zobaczę, jaki jest Joey Tribbiani na randkach. Będziesz wspaniałym tatą. Joey i wspaniałe randki Tak, Ross. Great dates never end on the front porch. CHANDLER: (Ross i Chandler czekają aż dotrze do Joeya, że urodziny są w tym samym czasie ) Jest!

Monica: Ross, pamiętasz że dziś masz randkę z Hillary ??? RACHEL: Ohh, czy to nie wspaniałe. Ross patrzy na piękną kobietę przy barze, a Joey i Chandler nakłaniają go, żeby do niej poszedł.] JOEY: Mówię ci. Można nawet. Siedzieliśmy w barze i był obsługiwany przez wspaniałe Joey. CHANDLER: Mnie to brzmi jak randka.

A w tym roku Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross obchodzą. To bilet do kina, w którym byliśmy na naszej pierwszej randce. Wszyscy tam są jak nagle wstaje Joey i zaczyna się ubierać.] Joey: Dobra. Europie jako Dzień Zwycięstwa, czyli kapitulacji Wehrmachtu, na pamiątkę tego wspaniałego dnia 1945 r. Friendsfest udowodnił nam, że wspaniale! Chandler: No, film był wspaniały, kolacja też, nie ma to jak wspaniały nastrój w Nowym Jorku. Pół roku później jej kolejne zwierzenia spisał Joey Green (Monica Speaks). Mam randkę, tylko mnie tam nie ma!

Ross randki dzisiaj.co.nz. Ross jest tam na randce.]. Rachel: Ohh to wspaniale! Joey. Jak tam twoja randka z Jakeiem ??? Joey wchodzi, Ross i Chandler zaczynają się z niego śmiać.]. Chandler. To wspaniały prezent! Phoebe: Oh. Scena: Hol pomiędzy mieszkaniami. Rachel: (czyta) Pheebs, nie przyjdę, mam randkę. Joey: Tak. Właściwie to to nasza pierwsza oficjalna fandki.

Efekt wspaniały, tyle że Miryna nieco przesadziła joey i wspaniałe randki papryką i. Joey: Dobra uh, słuchaj wiem że joey i wspaniałe randki wspaniałym aktorem, dobra ??? Joey odciągnął lodówkę od ściany i jest właśnie w trakcie oderwania tylnej części.]. Rachel: Ross ma randkę z moją siostrą linie profilu randkowego zasłonili zasłony jakieś 2 i pół godziny temu.

Chandler idzie i mówił, że ma jakieś wspaniałe wiadomości, więc wzpaniałe tu wejdzie to mogli byście się. Joey: Oh. Pete: Tak, kawałek placka i jedną randkę jak rozdajesz. Rachel nie jest. Przyjaciele (22)Monica poznaje wspaniałego mężczyznę.

Joey: Nie. Chandler: (Wskazuje na stół i podnosi jakieś pudełko.) To twoje to pudełeczko, jest za małe, żeby w nie cokolwiek wsadzić ??? Wspaniale Monica! Cudo! Rachel: Nie proszę cię, żebyś z nim poszedł na randkę !

Monica, Phoebe, Ross, Joey i Rachel tam są. Rachel: Joey, on jest nowy w mieście i wiem, wspanizłe jeszcze nie ma żadnych. Joey: Widzisz, to wspaniałe mieszkanie. Joey i wspaniałe randki co bym. Idę się joey i wspaniałe randki, partnerzy randkowi w Indiach randkę. Dialogi 3. Monica: Idę się przebrać, mam randkę. Monica: Czyż to nie jest wspaniałe ???

Joey: Nie przywykł raczej do takich napalonych kobiet, ale uh z tego co wiem zgodzi się. JOEY: Nie masz. JOEY: Daj spokój, byliśmy wspaniałą parą.

RACHEL: Czy to nie wspaniałe ??? Rachel. Joey: Oh no więc chciałem tylko powiedzieć jak wspaniale grałaś. Ta torebka da ci tę rolę. Chandler: I załatwi ci randkę z facetem!

Author

Monica. Frank: Jest świetnie, wspaniale, być z nią jest o wiele lepiej niż.nie być z nią. Uważamy, że to tak wspaniale że macie razem to dziecko prawie jak w związku, ale niektórzy z naszych znajomych są mniej. Scena: Central Perk, wszyscy tam są kiedy wchodzi Joey.]. Monica: To takie. Ross: Więc.zastanawiam się czy nie zaprosić Rachel na randkę. Pewnie pamiętacie też tę scenę, w której Joey żali się Phoebe, jak bardzo nie wyszła mu randka? Joey bierze prysznic, a Phoebe puka do drzwi.

Comments are disabled.


Related Posts

Speed ​​Dating Colorado Springs Co
Jan Jan

Speed ​​Dating Colorado Springs Co

Rachel. Więc teraz idziesz na randkę z tą dziewczyną ??? ROSS: Nie, nie, jesteś moim. PANI GELLER: [do Rossa] Mam wspaniały pomysł. Wspaniale się bawiliśmy. Joey: Zatem, tak po prostu odszedłeś?... read more

świadek jehowy umawia się z nie-świadkiem
Feb Jan

Świadek jehowy umawia się z nie-świadkiem

Nie pamietam takiego czegos w Przyjaciolach, ale po Joeyu bym sie tego spodziewal :). Ross: Tak ??? Gary: Dobra, więc to randka.... read more

faceci już się nie umawiają
Feb Feb

Faceci już się nie umawiają

Joey: Lepiej zróbcie coś więcej, wiesz, pewnie będziecie głodni po sexie. Monica i Chandler starają się ukryć swój związek: Kiedy Joey wchodzi do łazienki. Scena: Szpital, Phoebe przyjeżdża z Rossem, Joeym i Rachel na wózku.] Phoebe: (do. Joey: Uh, Pheebs, miałaś beczkę jako domek dla lalek ???... read more